Cvetje na paus papirju

Pridno čistim mapo z neobjavljenimi voščilnicami. 

Tokrat je prišla na vrsto voščilnica s cvetjem na osnovi iz paus papirja. 


 Za osnovo sem vzela šablono Lepi pravokotniki in z dvema izrezala okvir, na zadnjo stran nalepila paus papir. Osrednji motiv je del kompleta Ozadje s cvetjem. Cvetje sem izrezala dvakrat (oranžno in rdeče pikasto ozadje), ga senčila preko stencil šablone, razrezala in nato sestavila motiv. Voščilo je iz najnovejše kolekcije Sledi svojemu srcu. 

Lepo in doživeto nedeljo!

Komentarji

Oseba *Urška* sporoča …
Zelo lepo voščilnico si izdelala. Všeč mi je uporaba paus papirja.
Tudi pri meni se najde še kar nekaj neobjavljenih voščilnic.
Oseba Janja sporoča …
Je videti, da nas je mesec maj spodbudil k objavam. Paus papir si lepo vpletla v voščilnico. Všeč mi je tudi njena oblika. Lp