Za maturantko (upam, da je bila matura uspešna) sem izdelala čestitko s kiticama pesmi Gaudeamus igitur. Čeprav pesem pravzaprav velja za študentsko pesem, se jo poje tudi na maturantskih plesih. Chat GPT pravi, da je besedilo nastalo že v 13. stoletju, dokončno pa se oblikovalo v 18. stoletju. Glavno sporočilo pesmi je, da je življenje kratko, zato ga je potrebno živeti v hvaležnosti in veselju.
Vsi uporabljeni pripomočki so Tinini - Najlepši par. Okvir sem naredila z dvema šablonama Pravokotniki s šivi, besedilo pesmi sem okrasila s cvetjem (Cvetoča češnja) in dodala voščilo.
Živite v hvaležnosti in v veselju!

Komentarji